Binance’e Kolayca Kaydolmak için bu bağlantıya tıklayın

Binance Tutorial’da bir hesap nasıl kurulur ve kullanılır. Nasıl kayıt olunur ve kayıt tamamlanır.

Hacimce 0 değişim.

Borsa, NEO / BTC, GAS / BTC, ETH / BTC ve BNB / BTC gibi çiftlerde özellikle güçlü bir hacme sahiptir. BNB, borsanın Binance Coin adı verilen yerel para birimidir.

Binance, düşük işlem ücretleri (% 0,1) ve hızlı işlem gerçekleştirmesi ile tanınır. Binance teknolojisi saniyede 1,4 milyon sipariş işleme kapasitesine sahiptir ve bu da onu potansiyel değişim hacminde dünya lideri yapar. Yazım sırasında Binance, 24 saatlik işlem hacmi açısından 17. sırada yer alıyordu.

Binance Özellikleri

Çoğu kripto para birimi borsası gibi Binance de güçlü güvenlik, kullanılabilirlik ve performans sunmayı vaat ediyor. Borsanın reklamı yapılan özelliklerinden bazıları şunlardır:

Güvenlik ve Kararlılık: Binance, çok katmanlı ve çok kümeli bir sistem mimarisi kullanır.
Çoklu Cihaz Desteği: Binance, web tarayıcılarını, Android, HTML5, WeChat ve diğer platformları destekler.
Yüksek Performans: Binance, saniyede 1,4 milyon sipariş işleyebilir.
Çoklu Dil Desteği: Binance, Çince, İngilizce, Japonca ve Korece’yi destekler.
Yüksek Likidite: Binance, bir dizi kripto para birimi çiftinde güçlü likidite sunar.
Çoklu Madeni Para Desteği: Binance, BTC, ETH, LTC ve BNB dahil olmak üzere çeşitli coinlerde alım satım kabul eder.
Güçlü Takım: Binance, Changpeng Zhao tarafından yönetiliyor. Genel olarak şirket, ekibinin hem Wall Street hem de kripto finansında derin deneyime sahip olduğunu ve başarılı girişimlerin geçmişine sahip olduğunu iddia ediyor.
Kanıtlanmış Ürünler: Altta yatan Binance platformu halihazırda 30’dan fazla borsada konuşlandırılmıştır. Platform, tüm cihazları ve birden çok dili destekleyerek sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sunar.
Üstün Teknoloji: Binance, saniyede 1,4 milyon sipariş işleme kapasitesine sahip sertifikalı bir eşleştirme motoru kullanıyor ve “Binance’i bugün piyasadaki en hızlı borsalardan biri yapıyor” [sic] resmi web sitesinde açıklıyor

# kripto # bitcoin #binance

source

Register at Binance